کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی موبایل و تکنولوژی خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: درخواست کمک فوری از اعضای اصلی mobology

کاربر عادی
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    شماره عضویت
    1079
    تشکر ها
    0
    تشکر از شما 0 بار در 0 پست

درخواست کمک فوری از اعضای اصلی mobology

سلام

خیلی خلاصه . 5 ماه پیش M8 گرفتم . 1 ماه میشه روت کردم . تا یه هفته پیش رام استوک داشتم که به وایپروان (معروفترین رام در XDA ؟؟) تغییرش دادم . تو این تاپیک سر درخواست ویژگی های مثل [knock code] و [knock knock] و [Horizontal app drawer] برای گوشی M8 با یکی از اعضا وایپروان جروبحثمون شد . با همین اواتار و اسم اونجا ثبت ام کردم . اگه حوصله داشتید چند پست رو دنبال کنید که چه بهتر ولی خلاصه این شد که خیلی بی دلیل و به خاطر تحمل نکردن پست منطقی من ازم دلخور شدن . طوری که owner و لیدر تیم وایپروان هم اومد و تقریبا ناراحتی رو از حرفاش خوندم . یکی دیگه از اعضای اصلی هم اومد و از یه واژه رکیک برای توضیف فیچر Knock knock استفاده کرد .

دیشب یهو دیدم اپ Lookout شروع کرد به اسکن و خیلی از اپ های مادر و اصلی رو ویروس شناخت . عجیبه از یه هفته پیش لوک اوت اونا رو سالم تلقی میکرد اما درست بعد همون روز یهو گفت ویروسن . منم اسکرینشات گرفتم و تو ادامه همون تاپـــیـــک گفتم برنامه انتی ویروس lookout اپ های سیستمی و اصلی رام شما رو ویروس معرفی کرده . دوباره لیدر گروه اومد و ی پست که بوی تهدید میداد نوشت "ما براحتی میتونیم به وسیله رام وایپروان به هرچی که میخوایم دسترسی پیدا کنیم اگه نگران امنیت خودتون هستید میتونیداز این رام استفاده نکنید ""... هر چند گذشته نشون داده رام های استوک روی روت نشده ها هم اسیپ پذیرن ..."

راستش رو بخواید منم وایپ کردم . الان خواستم برگردم به رام اصلی ای که بکاپ گرفتم ( twrp) دیدم رمزش رو فراموش کردم . الان باید چیکار کنم ؟ یعنی راهی برای decrypt نیست ؟ تو رو خدا اقا علی و بقیه عزیزا کمک کنید . اگه راهی نیست باید یه رام استوک دانلود کنم ولی RUU خود سایت htc به من نمیخوره . رام من 4.16.401.10 هست اما تو سایت htc نوشته 4.16.1540.8 . باید دنبال همون 4.16.401.10 باشم دیگه درسته ؟ از کجا گیرش بیارم ؟ خدا نگذره از هر کسی که سواستفاده میکنه از اعتماد مردم . دستم به دامنتون شما کمکم کنید ..

تجربه این 14 پست در XDA به اندازه 14 ماه زندگی روزمره تجربه بهم داد . تلخ بود اما ...
    ویرایش توسط Rainy_day : 08-15-2015 در ساعت 16:49

کلمات کلیدی این موضوع